Over ons

De BelevenisTafel is al meer dan 27 jaar actief als ontwikkelaar van innovatieve en interactieve social en serious games. Al onze applicaties stimuleren sociale interactie, communicatie en educatie.

Binnen de zorg- en cultuursector staat de BelevenisTafel bekend als betrouwbare leverancier van touchtafels en touchscreens voorzien van kwalitatief hoogwaardige software. Software die altijd ontwikkeld wordt door ons eigen ervaren team in nauwe samenwerking met deskundigen uit het veld.

Wij helpen u bij het bereiken van uw doelgroep door middel van touch oplossingen. Dit doen wij in musea, bibliotheken en zorginstellingen.

Onze Adviseurs

Jeroen Wielhouwer

Manager Sales
jeroen.wielhouwer@onwijs.com
LinkedIn

Wander Miedema

Accountmanager Noord-Nederland
wander@onwijs.com
LinkedIn

Robert Nothdurft

Accountmanager Midden-Nederland
robert@onwijs.com
LinkedIn

Dave Verheij

Accountmanager Zuid-Nederland
dave@onwijs.com
LinkedIn

Christiaan Houweling

Accountmanager Zuid-Nederland
Christiaan@onwijs.com
LinkedIn

Simone Blok

Accountmanager Cultuur
simone@onwijs.com
LinkedIn

Arjan Kraijo

Accountmanager België
arjan@onwijs.com
LinkedIn

Bart van der Wouden

Manager Marketing
bart@onwijs.com
LinkedIn

Meer weten?

Beleef

de

BelevenisTafel

bij u

op locatie

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on twitter

Meld u hier aan om de BelevenisTafel te ervaren

Ouderenzorg

Samen actief, samen beleven. Warme zorgtechnologie voor meer verbinding en plezier. Voor álle ouderen.

Ouderenzorg

Beleef het hier

Gehandicaptenzorg

Samen leren, samen spelen. Een unieke ervaring op eigen niveau. Van LVB tot EMB.

Gehandicaptenzorg

Beleef het hier

Museum

Een interactieve ontdekkingstocht door uw museum. Leerzaam, maar vooral leuk!

Museum

Beleef het hier

Bibliotheek

Op speelse wijze leren en ervaren. Een ontmoetingsplek in uw bibliotheek.

Bibliotheek

Beleef het hier